Aktualności

 

 

REGULAMIN WYBORU DELEGATÓW 

SPÓŁKI WODOCIAGOWEJ W WILKOWICACH  ............................................................... »»»

 

 

21-05-2019

 UWAGA! AWARIA WODOCIĄGU NA UL. RZEMIEŚLNICZEJ

07-05-2019

 Rozpoczęła się wymiana wodomierzy, na urządzenia z nakładką radiową, służącą do zdalnego odczytu.

Aktualnie wymieniane są wodomierze na następujących ulicach : Strażackiej, Topolowej i Wiśniowej. Od początku roku wymieniono wodomierze na ul. Agrestowej, Jagodowej, Krzywej, Prostej, Zielonej i częściowo na ul. Ornej, w szczegółach wiadomości zamieszczono szczegółowy harmonogram wymian.

07-05-2019

Od bieżącego okresu rozliczeniowego opłatę za wodę do Spółki Wodociągowej w Wilkowicach  należy przekazywać na indywidualny numer konta, wpisany na przelewie bankowym. Jest to numer konta bankowego, przypisany do odbiorcy wody. 

07-05-2019

W związku z informacjami o niedostarczonych e-fakturach informujemy, że wiadomości e-mailowe zawierające faktury przychodzą z adresu faktury@wodociagi-wilkowice.pl. W przypadku nieotrzymania faktury należy sprawdzić w folderze „Spam”. Jeśli wiadomośc trafiła do katalogu „Spam”, należy zaznaczyć w programie mailowym „Ta wiadomość nie jest spamem”.

06-02-2019

Miło nam poinformować że od 01.01.2019 roku, można zgłaszać awarie przez całą dobę pod numerem 338171415, czyli pod dawnym numerem Biura Spółki Wodociągowej.

Aby połączyć się z osobą pełniącą dyżur, należy pozostać na linii telefonicznej, do momentu uzyskania połączenia.

Dla bezpieczeństwa, rozmowy są nagrywane, a bezpodstawne połączenia z tym numerem będą zgłaszane jako złośliwe nękanie.